İsmaiL YK Resmi Fan CLub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İsmaiL YK Resmi Fan CLub

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İsmail YK'nın 15 Yaşındaki Aşkı..!

3 posters
YazarMesaj
SELDA_YK
Kısa BilgilerSüper Moderatör
 Kısa BilgilerSüper Moderatör
SELDA_YK

Kadın
Rep :
İsmail YK'nın 15 Yaşındaki Aşkı..! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100İsmail YK'nın 15 Yaşındaki Aşkı..! Right_bar_bleue

Ruh Hali : İsmail YK'nın 15 Yaşındaki Aşkı..! Ssstt10

İsmail YK'nın 15 Yaşındaki Aşkı..! Empty
MesajKonu: İsmail YK'nın 15 Yaşındaki Aşkı..!   İsmail YK'nın 15 Yaşındaki Aşkı..! Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 9:32 am

AŞK DEDİĞİNİZ ŞEY EN UMULMADIK ZAMANLARDA ÇIKIVERİR İNSANIN KARŞISINA. 13 YAŞINDAKİ O TUTKULU HALİMDEN SNRA BİR DAHA ASLA SEVEMEM DİYORDUM AMA OLDU BİLE! O DA BNM GİBİ GURBETÇİYDİ. YEMYEŞİL GÖZLERİ KUMRAL SAÇLARI VARDI. ÇERKEZDİ.GÜLDÜĞÜNDE YÜZÜNDE GÜLLER AÇAR, KAHKAHA ATTIĞINDA SANKİ DÜNYANIN DÖNÜŞÜ HIZLANIRDI. AMA NE VAR Kİ ÇOK HEYECANLIYDIM VE ONA KARŞI SÜREKLİ HATA YAPIYORDUM. BELKİ DE MÜZİSYEN OLDUĞUM İÇİN ETRAFIMDA SÜREKLİ DOLAŞAN KIZLAR OLDUĞUNDAN ONA GÜVEN VEREMEDİM. O DA AŞKTA ÇOK ACEMİYDİ BEN DE. DAHA SNRA BANA " UNUT BENİ, HERŞEYİMİZ BURADA BİTSİN" GİBİ SÖZLER SÖYLEDİ. BU OLAY BEN ÇOK YARALADI. BEN DE AKLIMDA KALANLARI TOPLAYIP NERDESİN ADLI ŞARKIMI YAPTIM.
BU ŞARKIYI HER DİNLEDİĞİMDE YEŞİL GÖZLÜ ÇERKEZ SEVGİLİM AKLIMA GELİR, TÜYLERİM ÜRPERİR. ACB O BU ŞARKIYI HİÇ DİNLEMİŞ MİDİR? KİMBİLİR. ŞU AN NERDE OLDUĞUNU BİLMEK İSTERİM. MUTLULUK, SAĞLIK HABERİNİ ALMAK İSTERİM. UMARIM MUTLUDUR VE İSTEDİĞİ HAYATI YAŞIYORDUR.
yk kolik
Kısa BilgilerCo-Admin
 Kısa BilgilerCo-Admin
yk kolik

Kadın
Rep :
İsmail YK'nın 15 Yaşındaki Aşkı..! Left_bar_bleue1 / 1001 / 100İsmail YK'nın 15 Yaşındaki Aşkı..! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: İsmail YK'nın 15 Yaşındaki Aşkı..!   İsmail YK'nın 15 Yaşındaki Aşkı..! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 7:53 am

yha doğrusu ben ismail yk yı öle çok seviom ki böle bişiy olduğunu hiç bilmiodum onu okadar çok seviyorum ki kimseyle paylaşamıorum paylaşmak da istemiorum okuldaki kızları bile nerdeyse dövecektim onu okadar seviorum kiiii of of bütün herkeze kızıorum onu sevmeyeceksiniz die albümleri ni aldırtıyorum onu da buldum tel den konuştuk kimdi bilmiorum ama biriyle konuştuk we tersledi bizi kulaklarıma inanamadım ben hep yk yı hayranlarını seven biri die biliodum ve çok şaşırdım ama sora öğrendim ki o deilmiş nese ben onu okadar seviom ki peşini bırakmıycam ve ömrümün sonuna kadar onu bulana kadar arayacağım
Embarassed
Ebru YK
Kısa BilgilerCo-Admin
 Kısa BilgilerCo-Admin
Ebru YK

Kadın
Rep :
İsmail YK'nın 15 Yaşındaki Aşkı..! Left_bar_bleue1 / 1001 / 100İsmail YK'nın 15 Yaşındaki Aşkı..! Right_bar_bleue

Ruh Hali : İsmail YK'nın 15 Yaşındaki Aşkı..! Psikop10

MesajKonu: Geri: İsmail YK'nın 15 Yaşındaki Aşkı..!   İsmail YK'nın 15 Yaşındaki Aşkı..! Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 9:37 am

VaaY bee..hehe

İsmail YK'nın 15 Yaşındaki Aşkı..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-