İsmaiL YK Resmi Fan CLub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İsmaiL YK Resmi Fan CLub

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Seni Coooooookkkkk Seviyorum...

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Seni Coooooookkkkk Seviyorum... Empty
MesajKonu: Seni Coooooookkkkk Seviyorum...   Seni Coooooookkkkk Seviyorum... Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 8:00 am

Sadece kim olduğun için değil sen olduğun için ve seninle beraber kim olduğumu, benliğimi anladığın için...
SENİ SEVİYORUM..
Sadece kendinle yaptıkların için değil.ayrım gözetmeden bana yaptıkların için..
SENİ SEVİYORUM..
Küçük sevinçlerimi, mutlu anlarımı olduğu kadar,hüzünlerimi,üzüntülerimi sevecen bir duyarlılıkla benimle paylaştığın için..
SENİ SEVİYORUM..
İçimdeki çoçuğu,saklı kalmış beni ortaya, gün ışığına çıkardığın için..
SENİ SEVİYORUM...
Elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman,üzüntülerimi alıp onların yerine, şimdiye kadar hiç kimsenin başaramadığı o güzellikleri, o sıcaklığı, o içtenlik ışığını bana duyurmayı başardığın için...
SENİ SEVİYORUM...
Hayatımı kutsal bir sevgi tapınağına çevirdiğin ve her anımı yaşama sevincine unutulmayan şiirlere dönüştürdüğün için...
SENİ SEVİYORUM...
Çünkü sen şimdiye kadar hiç başaramadığım şeyleri, kendimle dost ve barışık olmayı ve hiçbir zaman tadamadığım kadar mutlu olmamı sağlıyorsun...
Ve sen bütün bunları yalnızca sözle,dokunuşla yada işaretlerle değil kendin olmakla yapıyorsun..
Hiç kuşkusuz gerçek dostluk
Ölümsüz arkadaşlık budur
SENİ ÇOOOK SEVİYORUM...
[img]Seni Coooooookkkkk Seviyorum... Loveki11[/img][img]Seni Coooooookkkkk Seviyorum... Love3j12[/img]

Seni Coooooookkkkk Seviyorum...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ***100 Dilde Seni Seviyorum***
» Seviyorum...