İsmaiL YK Resmi Fan CLub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İsmaiL YK Resmi Fan CLub

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hic Bir Seyim...

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Hic Bir Seyim... Empty
MesajKonu: Hic Bir Seyim...   Hic Bir Seyim... Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 7:54 am

Avuçlarımda sakladığım üç beş kırık umudum var sadece, başkada hiç bir şeyim... Elimde avucumda ne varsa yitirerek yürüyorum, gözlerinden başka bir yer bakmamaya çalışarak, çünkü gözlerin deniz fenerim benim, gözlerine bakmazsam düşeceğim...
''İçimde sen olmasan, bu hayatın başka nesi varki'' düşünüyorum çoğu zaman. Ynımda sen olmasan, neye yarar güveneceğim, yüreğimde neyle sen olmasan neyle besleyeceğim?
Her yanı kırık bir köprü yüzerinde ilerliyor yaşamım. Ayağımı bastığım parça kopup kayboluyor. Uçurumun uçurumsuzluğunda, gözlerine bakıyorum bense sadece gözlerinde aşkın en saf hali var, elllerimden tutuyor gözlerin yaşamla aramdaki köprüleri bağlıyor. Sana baktıkça anlıyorum; aşk; bambaşka bir hayat sunuyor bana, umutlar sunuyor, aşk beni karşı kıyya geçiriyor. Yıkılan köprülerin üzerinden düşmeden yürümemi sağlıyor. Aşk bana seni sunuyor.
Gözlerini kapatmaktan söz ediyorsun sen bana yorulmaktan söz ediyorsun. Tüm bunları bilmeden, kendince yaşamaya çalışıyorsun, kendi uçurumlarında parçalanıyorsun, benim yaşamıma bağlı olduğunu bilmeden, kendi bağlarını koparmak istiyorsun. Oysa sen gözlerini kapatırsan ben yaşamdan düşeceğim. Eğer sen vazgeçersen ben öleceğim. Avuçlarımda sakladığım üç beş kırık umudum var sadece başkada hiç bir şeyim...
Sana bunlardan başka bir şey veremiyorum. Sana mucizeler vaad edemiyorum. Ama mucize yaratmayacak kadar seviyorum seni. Hep söylediğim gibi,tek yapabildiğim şeyi;en güzel yapabildiğim şeyi yapıyorum
s e n i s e v i y o r u m
Elimden başka bir şey gelmiyorki, Avuçlarımda sakladığım üç beş kırık umudum var sadece başkada hiç bir şeyimm......

Hic Bir Seyim...
1 sayfadaki 1 sayfası