İsmaiL YK Resmi Fan CLub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İsmaiL YK Resmi Fan CLub

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Böyle Sevdim Iste...

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Böyle Sevdim Iste... Empty
MesajKonu: Böyle Sevdim Iste...   Böyle Sevdim Iste... Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 7:54 am

Ben seni kocaman bir yürekle.Gözlerim değil,yüreğimdi sen gören,
Sen damarımdaki kana karışıp,geldin durdun yüreğime.Bir başka bir yerde
olamazdın zaten.Sen,benim içinen değerli yerimde,yüreğimde olmalıydın, oradada kalmalıydın.Çok aşka ev sahipliği yapanbu yürek, ilk kez bukadar
kolaykabullendiseni.Her hangi bir konuk değildinartık. Bu yüzden ne ağırlama faslı vardı, nede uğurlama. O yüreğin gerçek sahibiydin. Şimdi sonbahar kışa giriyoruz ya... Ben dört mevsim bahar,yaşadım seninle,
çiçek, çiçek, açtın yüreğimde. Ggökkuşağı zayıf kaldı. Senin renklerin karşısında.Taze bir yaprak gibi yeşildin. Açelyadın penbeliğin. Üzerine çığ taneleri düşmüş sarı güldün. Kırmızıydın bir ateş gibiydin. Ve maviydin.
Ençok bu renkle anmayı sevdim seni. Denize tutkundum, denizi sensiz, senide denizsiz düşünemezdim. Seni severken dünyayıda sevdim ben, insanlarıda...Kendimi bile dar gelirken, içinde herkese yer olan bu hayatın sahibiydim artık.En kızgın, en tahammülsüz olduğunu anlarda bile, seni düşünmek yetti bana. İçimdeki sevinç yüzüme yansıdı, güldüm.Beni öylesine güldüren senin sevgindi ve ben kaygısız, içten gülüşün ne demek olduğunu anladım seninle.... Her şeye rağmen sevdim seni. Güçlüydüm ve aşamadığım hiçbir zorluk yoktu. Koca bir kentte, koca bir ülkeye kafa tutabilirdim.Sen elimden tuttuğunda patlamaya hazır bir volkan gibi hissederdim kendimi.Menzil sendin ve ben o menzile ulaşmak için önüme çıkan her şeyi yok edebilirdim. Sana ulaşmamı engelleyecek herşeyi eritirdim, kül ederdim.Sana ulaştığımdaysa sakin bir göle dönüşürdüm,Ve o göle bir yek sen girebilirdin.Sevdim hayrandımda..
He rhalin çekti beni . Duruşunu, Uyumanı, Gülmeni, Kızmanı, Şaşkınlığını Saflığını, Kurnazlığını, Çocukluğunu, Olgunluğunu, Sitemlerini, Korkularını, seni ve doyumsuz sevdanı, uçarı sevdanı anlatacak kelime bulamadım.Çoğu zaman. Sığmadın cümlelere, ve hiç bir cümle seni yeterince tarif edecek kadar derin olmadı. Seni severken yorulmadı, Çünkü sen yaşam kaynağimdın, her gün yenilendim. Seninle çoğaldım,büyüdüm. Eksik kalan neyim varsa tamamladın. Ölmeyecektim çünkü sen ölmezliğin ta kendisiydin. Böyle sevdim işte ötesi yookkkkkk.

Böyle Sevdim Iste...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BEN SENI SENSIZ SEVDIM !!!!!
» YANLIZ SENI SEVDIM !!!!
» ASKIM YK SENI INAN COK SEVDIM VE SEVECEGIM...