İsmaiL YK Resmi Fan CLub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İsmaiL YK Resmi Fan CLub

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Forum Kuralları

2 posters
YazarMesaj
SELDA_YK
Kısa BilgilerSüper Moderatör
 Kısa BilgilerSüper Moderatör
SELDA_YK

Kadın
Rep :
Forum Kuralları Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Forum Kuralları Right_bar_bleue

Ruh Hali : Forum Kuralları Ssstt10

Forum Kuralları Empty
MesajKonu: Forum Kuralları   Forum Kuralları Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 9:27 am

İsmail YK Forum Kuralları

1.Forumda, İsmail Yk'ya zarar verici üye adı, imza, konu başlıkları, mesajlar gibi şeyler kullanılamaz! Böyle birşey görüldüğü taktirde Forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.

2.Forumda; küfür, seviyesiz davranışlar,, kişisel haklara saldırı, küçük düşürücü hitaplarda bulunulumaz. Böyle birşey yapan kişi forumdan süresiz uzaklaştırılır üye adı silinir. Ayrıca IP adresine ban atılarak bir daha foruma girmemesi sağlanır.

3.Yöneticiler her yazılan Mesajı göremeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir Mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

4.Mesaj yazarken büyük Harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Konu Başlıklarını Konunun içeriğini ifade eden şekilde seçmeniz gerekiyor. Konu ile Alakalı olmayan Başlıklar silinebilir. Buna yapılan itirazlar gözönüne alınmaz.

5.Forumda uzun süre girmeyip herhangi bir Konuda Mesaj yazmayanların Üyelikleri silinebilir bunda itiraz hakkınız yoktur.

6.Yöneticiler, yazılan Yazının Konusuyla ilgili olmayan bir Bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi, veya cevaplandırılması Yönetici yetkisindedir.

7.Forumun işleyiş ve Kurallari konusunda katılımcıları bilgilendirmek forumun veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

8.Forum kurallari her zaman değiştirebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir.

9.Foruma Üye olan her kulanıcı, Üyelik Kurallarini tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılacağından, sonradan bilmiyordum yada görmedim gibi bir Beyanat kabul edilmez..
Dj_OzKaN
Kısa BilgilerAdmin
 Kısa BilgilerAdmin
Dj_OzKaN

Erkek
Rep :
Forum Kuralları Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Forum Kuralları Right_bar_bleue

Ruh Hali : Forum Kuralları Asik10

Forum Kuralları Empty
MesajKonu: Geri: Forum Kuralları   Forum Kuralları Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 9:47 am

Katılıyorum... Bu Kurallara Uyanların Başımız Üstünde Yeri Var...
http://ismailyk.aforumfree.com
Misafir
Misafir
Anonymous

Forum Kuralları Empty
MesajKonu: Geri: Forum Kuralları   Forum Kuralları Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 1:26 am

Ozkan... Arkadasım Forum Sitelerinde Cok Gezdim Ama Ilk Defa Böyle Kurallar Görüyorum... Kuralları Biraz Daha Gercekci Yapsak Daha Iyi Olmaz Mı? Birkac Forum Sitesinin Kurallarına Göz Atmanızı Tavsiye Ederim Cünkü Bu Sartlar Altında Forumumuza Kimse Üye Olmaz :S

Zaten Üye Sayısından Da Belli Oluyor Ama Kimse Ilqilenmiyor! Herkesin Isine Dört Elle Sarılmasını, ve Forumu Olabileceqinin Cok Cok Üstünde Bi Seviyeye Getirmemizi Tavsiye Ederim...

Iyi Calısmalar!!!

Forum Kuralları
1 sayfadaki 1 sayfası